images
SINCE 1993

Seramikte Usta Eller Kalitede Lider İsim.

Gelecekteki yeni yatırımlarla üretimini artırmayı ve ürün yelpazesini genişletmeyi hedefleyen PERA SERAMİK, çevre ve doğa bilincine sahip üretimi politika olarak benimsemektedir. Ar-Ge faaliyetlerine önem veren kuruluş, en iyi tasarımı en iyi kaliteyle buluşturmayı ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

PERA SERAMİK, 1993 yılında Bursa'da bir sınır karo fabrikası olarak kuruldu. 1997 yılında Etili köyüne taşındı ve duvar karoları üretmeye başladı. Fabrikanın ürün yelpazesi başlangıçta sınır karoları, dekoratif ve duvar karolarından oluşuyordu, ancak daha sonraki yıllarda bullnose, yüzme havuzları için ürünler ve seramik mozaikler üreterek ürün yelpazesini genişletti.

Şu anda yılda 2.500.000 metrekare duvar karo üreten fabrika, üretimini yılda 300.000 adet kapasiteli sınır-dekor üretim hattı ile desteklemektedir.

PERA SERAMİK, önde gelen Avrupa ülkelerine, Amerika'ya, Orta Doğu'ya, Kafkas ülkelerine, Rusya'ya ve Türk Cumhuriyetleri'ne ihracat yapmakta olup, Türkiye'nin her bölgesinde iç pazar için etkili bir şekilde faaliyet göstermektedir. ISO 9001, TSE ve CE sertifikalarına sahip olan PERA SERAMİK, İtalyan teknolojisi kullanılarak üretilen ürünlerini laboratuvar kontrolleri sonrasında teslim etmektedir.